20 Nisan 2013 #1754683

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Minibüsler Tıklım Tıklım Dolu!

Seyrantepe Topkapı minibüs hattında hizmet veren minibüsler insan taşıyor? doldurabildikleri kadar yolcu alıyorlar. buna bir dur diyecek vatandaşın hakkını savunacak bir yetkili yok mu bu memlekette .


Seyrantepe -Topkapı hattına belediye tarafından sefer yapan yolcu otobüsleri sefer sayılarını neden artırmıyorsunuz. Zaten gün boyunca çalışıp yorgun düşen insanlar bir de eve ulaşmak için preslenmek zorundalar mı ? kendi Annenizi ailenizi bu minibüslere mahkum eder misiniz? insan gibi hizmet istiyoruz.

Cemal 50 Okunma

Cevaplar

  • İstanbul Büyükşehir Belediyesi Temsilcisi10 Temmuz 2013

    Sayın Cemal D. ; sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz başvurunuzda yer alan konu, değerlendirilmesi ve gereği için, 2111909-2111906 başvuru numaraları ile ilgili birimlerimize iletilmiş olup, bu sürecin sonunda yapılan değerlendirme ve işlem sonucu tarafınıza ayrıca bildirilecektir. Dilerseniz başvurunuzu 153 numaralı telefondan 2111909-2111906 başvuru numaraları ile takip edebilirsiniz. İlginiz için teşekkür eder iyi günler dileriz. İstanbul Büyükşehir Belediyesi Halkla İlişkiler Müdürlüğü Beyazmasa

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön