07 Mart 2014

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Minibüs Sorunlarını Gören Neden Yok!

Kartal - Kadıköy arasında giden minibüsleri hiç mi denetlemiyorsunuz? Bir kişi bir gün bir binsin. Sigara içen mi dersin, tüm kırmızı ışıkta geçenler mi, birbirleri ile yarışan mı, kornadan elini çekmeyip sürekli basanları mı! Nasıl olur da böyle bir taşıma sistemine göz yumarsınız?

Kaza geçirmediğim gün şükrediyorum. Sanki gözler kapalı böyle bir sorun yok. Ve en büyük şaşkınlığım. Dünyada deniz kenarına en mühim tesisler yapılırken, Maltepe Sahil Yolunda, iskeleye minibüs durakları yaptınız. Orası keşmekeş yerine döndü. Çöpler, sigaralar, sürekli trafik kuralları ihlali. Bir arazi yok mu, deniz kenarındaki alanlarımızı mahvediyorsunuz. Biz kaldırsınlar derken, siz hayatımızın en orta yerine yerleştirdiniz.

Didem 156 Okunma

Cevaplar

  • İstanbul Büyükşehir Belediyesi Temsilcisi07 Mart 2014

    Sayın Didem G ; sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz başvurunuzda yer alan konu, değerlendirilmesi ve gereği için, 1-120398393-1-120398529 başvuru numaraları ile ilgili birimlerimize iletilmiş olup, bu sürecin sonunda yapılan değerlendirme ve işlem sonucu tarafınıza ayrıca bildirilecektir. Dilerseniz başvurunuzu 153 numaralı telefondan 1-120398393-1-120398529 başvuru numaraları ile takip edebilirsiniz. İlginiz için teşekkür eder iyi günler dileriz. İstanbul Büyükşehir Belediyesi Halkla İlişkiler Müdürlüğü Beyazmasa

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön