16 Şubat 2013

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Metrobüs Duraklarındaki Yürüyen Merdiven Çalışmıyor!

Ben Avcılar M. Kemal Paşa mahallesinde oturuyorum ve metrobüsle sık sık seyahat ediyorum. Metrobüsten indiğimiz taraftaki yürüyen merdiven ve asansör çalışmıyor, diğer taraftaki merdivenlerinde düzenli çalıştığı söylenemez. Bu gün 15; 00 civarında metrobüsten M. Kemal Paşa durağında indim metrobüste şekerim düştüğü için yürümekte güçlük çekiyordum, merdivenler yaklaşık 15 gündür çalışmıyor asansöre güçlükle gidebildim fakat onunda çalışmadığını gördüm. Yürüyen merdivenler, yürüyen merdiven oldular.

Bu merdiven ve asansörler çalışmayacak veya çalıştırılmayacaktı da neden yapıldı? Yaşlı, özürlü ve hasta insanlar mağdur ediliyor, Yetkililere sesleniyorum; lütfen bu konuya bir çözüm getirir misiniz.

Vasfiye 84 Okunma

Cevaplar

  • İstanbul Büyükşehir Belediyesi Temsilcisi17 Temmuz 2013

    Sayın Vasfiye T. ; İstanbul Büyükşehir Belediyesi adına açılan sikayetvar.com sitesi üyeliğimiz 25.06.25013 tarihi itibariyle aktif olarak kullanılmaktadır. Anlık müdahale edilmesi gereken başvuruların kaydı bu tarihten itibaren alınmaktadır. Ayrıca acil olarak müdahale edilmesi gereken başvurularınız için ALO 153 BEYAZMASA hattımıza da müracaat edebilirsiniz. İlginiz için teşekkür eder iyi günler dileriz. İstanbul Büyükşehir Belediyesi Halkla İlişkiler Müdürlüğü Beyazmasa

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön