3 g
Yorum Yap
#11856008

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Metrobüs Durağında Sigara İçiliyor!

17 Nisan 2019 çarşamba günü saat 09.45 - 09.50 sularında Avcılar metrobüs durağında (metrobüsün en ön kapısının önündeki sırada) duvardaki "sigara içilmez" yazılı ikazına uymayarak sigara içen bir kadına "burada sigara içilmesi yasak, sigaranızı söndürür müsünüz" diyerek uyarıda bulundum. Fakat kadın sigarasını söndürmedi. Tekrar uyardığımda ise bağırıp çağırmaya başladı. "kuralları çiğniyorum ben ceza gelirse bana gelir" diyerek çevredeki birçok kişinin huzurunu bozup sigara dumanından etkilenmelerine sebep oldu.


Olayın geçtiği gün ve saati yukarıda belirtmiş olup kamera görüntülerinden kadının tespit edilmesini ve gereğinin en kısa zamanda yapılmasını arz ederim.

Melek Melek 128 Okunma Yorum Yap

Cevaplar

  • İstanbul Büyükşehir Belediyesi Temsilcisi3 g

    Sayın;Melek B. sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz başvurunuzda yer alan konu, değerlendirilmesi ve gereği için, 1-15523421696 başvuru numarası ile ilgili birimlerimize iletilmiş olup, bu sürecin sonunda yapılan değerlendirme ve işlem sonucu tarafınıza ayrıca bildirilecektir. Dilerseniz başvurunuzu 153 numaralı telefondan 1-15523421696başvuru numarası ile takip edebilirsiniz. İlginiz için teşekkür eder iyi günler dileriz. İstanbul Büyükşehir Belediyesi Halkla İlişkiler Müdürlüğü Beyazmasa

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler