30 Mart 2013 #1714721

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Mahallemizin Problemleri!

Sayın yetkililer, Ben Bağlarbaşı selamet sok. **/* No. da ikamet eden Birsen A.. Şikayetlerimin dikkate alınacağını umut ediyorum.


1. şikayetim sokak aydınlatmaları, deprem bekleniyor önlem alın deniliyor evlerin sağlamlığı bilinmiyor ve sokak aydınlatmaları yeni dikilen direkler kaldırılarak kablolarda evden eve bağlanarak bir sokak aydınlatma sistemi kuruldu, bir deprem anında bu evlerden biri yıkılsa sokakların hepsi karanlıkta kalacak çünkü elektirik evden eve kabloyla bağlı, yerlere düşen kabloların vereceği hasarı siz daha iyi bilirsiniz. Yangın, hırsızlık kapkara sokakların acil yardım alması imkansızlaşacak daha bir çok neden sıralanabilinir.

Birsen 56 Okunma

Cevaplar

  • İstanbul Büyükşehir Belediyesi Temsilcisi16 Temmuz 2013

    Sayın Birsen A. ; sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz başvurunuzda yer alan konu, değerlendirilmesi ve gereği için, 2130939 başvuru numarası ile ilgili birimlerimize iletilmiş olup, bu sürecin sonunda yapılan değerlendirme ve işlem sonucu tarafınıza ayrıca bildirilecektir. Dilerseniz başvurunuzu 153 numaralı telefondan 2130939 başvuru numarası ile takip edebilirsiniz. İlginiz için teşekkür eder iyi günler dileriz. İstanbul Büyükşehir Belediyesi Halkla İlişkiler Müdürlüğü Beyazmasa

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön