11 Ekim 2016

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Libadiye Köprüsü

Yol çalışması için yapılan trafik yönlendirmeleri trafiği içinden çıkılmaz hale getirdi. General Tahsin Yazıcı caddesindeki trafik uygulaması bizleri tamamen trafiğin içine atıyor. Sebebi yolun yolun taş duvarlarla ikiye ayrılması. Köprünün başında geniş alan olmasına rağmen araçları caddenin sonuna kadar götürüp kavşağın içinde çıkılmaz bir hale getiriyor. Dört koldan gelen araçlar hiçbir tarafa manevra yapamıyor, dar caddelere otobüsler sığmıyor. Manevra yaparken araçlar sıkışıyor. Biz millet olarak hayatta yol vermeyi bilmeyiz. Buna rağmen trafik ışığıda yok, polis memuruda.

Biz trafiğin içinde çırpınıp duruyoruz. Buna hal çare bulsunlar. Tamam köprüyü yıktınız. Alternatif güzergah kullanın demişler, nerede o güzergah? Gelsin kendileri kullansın. Yolları kapatmışlar, dönmüş arkalarını gitmişler. Millet ne çekiyor diye bi Allah'ın kulu bakmıyor. Eee ne de olsa burası Türkiye.

Hüseyin 380 Okunma

Cevaplar

  • İstanbul Büyükşehir Belediyesi Temsilcisi14 Ekim 2016

    Sayın Hüseyin A.; sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz başvurunuzda yer alan konu, değerlendirilmesi ve gereği için,1-2197490888 başvuru numarası ile ilgili birimlerimize iletilmiş olup, bu sürecin sonunda yapılan değerlendirme ve işlem sonucu tarafınıza ayrıca bildirilecektir. Dilerseniz başvurunuzu 153 numaralı telefondan 1-2197490888 başvuru numarası ile takip edebilirsiniz. İlginiz için teşekkür eder iyi günler dileriz. İstanbul Büyükşehir Belediyesi Halkla İlişkiler Müdürlüğü Beyazmasa

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön