26 Ağustos 2016

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Klimasız Otobüs Minibüs İstemiyoruz

İstanbul Belediyesi yetkilileri, 2016 yılının yaz ayına geldiğimiz bu dönemde, özellikle bazı halk otobüslerinde ve minibüsler de halen klima bulunmamaktadır. Bu araçların hizmete uygun olup olmadığını araştıran bir birim var ise, klimasız araçların hizmetten el çektirilmesi gerekmektedir. Klimayı zorunluluk haline getirecek adımlar bir an önce atılmalıdır. Klima artık bir lüks değildir. Tüm toplu taşıma araçlarında zorunluluk haline getirilmelidir.


Klima açmayan şoförlere de gerekli yaptırımlar yapılmalıdır. Klima açılmaması insanları terletmesinin yanı sıra, terleyen insanlar dahada gerginleşiyor. Ayrıca klima olmamasından veya açılmamasından ötürü sürekli olarak otobüs ve minibüs şoförleri ile muhatap olmak durumda kalıyoruz. Yer yer kavgalar yaşanıyor. Lütfen bu kahraman halkı bu şekilde perişan etmeyiniz. Gerekli adımların atılacağına inancımız tamdır.

Davut 256 Okunma

Cevaplar

  • İstanbul Büyükşehir Belediyesi Temsilcisi09 Eylül 2016

    Sayın Davut D; sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz başvurunuzla ilgili işlem yapabilmemiz için kusuru görülen otobüslerin saat,tarih, yön,kapı numarası veya plaka bilgisinin belirtilmesi halinde gerekli tahkikat başlatılacaktır.Ayrıca minibüs plaka bilgisini iletmeniz gerekmektedir.

  • Davut05 Eylül 2016

    20ü ve 14bk hattındaki otobüsleri inceleyebilirsiniz. Yorum Yap

  • İstanbul Büyükşehir Belediyesi Temsilcisi02 Eylül 2016

    Sayın Davut D; sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz başvurunuzla ilgili işlem yapabilmemiz için kusuru görülen otobüslerin saat,tarih, yön,kapı numarası veya plaka bilgisinin belirtilmesi halinde gerekli tahkikat başlatılacaktır.Ayrıca minibüs plaka bilgisini iletmeniz gerekmektedir. İstanbul Büyükşehir Belediyesi Halkla İlişkiler Müdürlüğü Beyazmasa

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön