27 Ocak 2014 #2250259

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Kesilen Sular

Öğlen 12:00de giden sular gece 24:00e kadar gelmedi. Gelen su ise çamur şeklindeydi. Tabi tüm gün su olmadığı için ve haber de verilmediğinden evlerimizdeki tüm sistem durdu haliyle. Gece gelen suya sevinirken bu sabah 11:00 civarında tekrar sular gitti.Sular idaresini aradım. Madem sular bu kadar uzun süre kesilecek, bir problem var tamam ama neden bilgi verilmiyor. Neden bir anons edilmiyor insanlar tedbir alsınlar?


Beyefendiye bunu soruyorum bana acil bir durum olsa basından bildirilirdi diyor ya. Daha nekadar acil olmalı acaba? Borular patlayıp sular altında mı kalmalıyız? Belediyemiz böylemi çalışıyor? Bugünde kaçta gelir bilemiyoruz diyede bir cvp aldım ayrıca.

Cansu 39 Okunma

Cevaplar

  • İstanbul Büyükşehir Belediyesi Temsilcisi29 Ocak 2014

    Sayın Cansu Ç. ; sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz başvurunuzda yer alan konu, değerlendirilmesi ve gereği için, 1-60701916 başvuru numarası ile ilgili birimlerimize iletilmiş olup, bu sürecin sonunda yapılan değerlendirme ve işlem sonucu tarafınıza ayrıca bildirilecektir. Dilerseniz başvurunuzu 153 numaralı telefondan 1-60701916 başvuru numarası ile takip edebilirsiniz. İlginiz için teşekkür eder iyi günler dileriz. İstanbul Büyükşehir Belediyesi Halkla İlişkiler Müdürlüğü Beyazmasa

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön