13 Mayıs
#11968031

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Karacaahmet Mezarlığı'na Müdahale Etmeli!

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Mezarlıklar Müdürlüğü'ne ait olan Karacaahmet Mezarlığı'nda aile kabristanımız bulunmaktadır. Ancak mezarların durumu ler acısı. Yabani otlardan mezarlarımıza ulaşamamaktayız. Mezarlıkta dolaşan mezarcılara temizlik ve bakım yaptırıyoruz ancak bu kişiler fahiş fiyatlar istiyorlar.


Biz orada olmadığımız zaman mezarlarımıza diktiğimiz çiçekler alınmakta. Bunların yerine müdürlüğümüz belli bir ücret karşılığında mezarlarımızın ve çevresinin bakımını üstlenemez mi? Bizler de mezarlıklarımızın tıpkı Zincirlikuyu Mezarlığı'nda olduğu gibi bakımlı olmasını istiyoruz. Bu konuda bizlere yardımcı olmanızı rica ederiz.

Funda Funda 510 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • İstanbul Büyükşehir Belediyesi Temsilcisi15 Mayıs

    Sayın FUNDA C. ; sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz başvurunuzda yer alan konu, değerlendirilmesi ve gereği için, 1-16452443356 başvuru numarası ile ilgili birimlerimize iletilmiş olup, bu sürecin sonunda yapılan değerlendirme ve işlem sonucu tarafınıza ayrıca bildirilecektir. Dilerseniz başvurunuzu 153 numaralı telefondan 1-16452443356 başvuru numarası ile takip edebilirsiniz. İlginiz için teşekkür eder iyi günler dileriz. İstanbul Büyükşehir Belediyesi Halkla İlişkiler Müdürlüğü Beyazmasa

Ziyaretçi Yorumları