07 Kasım 2013

İstanbul Büyükşehir Belediyesi İSKİ'nin İhmali Ve İnsanları Oyalaması!

Sancaktepe genelinde 4 Kasım 2013 Pazartesi günü 10:00 ile 5 Kasım 2013 Salı günü 16:00 saatleri arasında 30 saat süre ile su verilemeyeceği bildirildi. Fakat bugün (06 Kasım) aniden kesilen suyla biz ve iş yerimiz oldukça mağdur duruma düştük.

Bu konuda hiçbir şekilde bir bildiri yada bir uyarı almadık. Burası eğitim veren bir kurum ve yüzlerce çocuk var. Dünden beridir yaşadığımız pisliğin haddi hesabı yok.

Bunun üzerine İstanbul Büyükşehir Belediyesi İSKİ genel müdürlüğünü aradım ve bu konudaki mağduriyetimizden bahsettim. Dalga geçer gibi yanıt alıyorum! Hem bu kesintilere verecek cevapları yok hemde dalga geçer gibi şikayet dinliyorlar.

Pinar 63 Okunma

Cevaplar

  • İstanbul Büyükşehir Belediyesi Temsilcisi07 Kasım 2013

    Sayın Pınar K.; sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz başvurunuzda yer alan konu, değerlendirilmesi ve gereği için, 1-18164278 başvuru numarası ile ilgili birimlerimize iletilmiş olup, bu sürecin sonunda yapılan değerlendirme ve işlem sonucu tarafınıza ayrıca bildirilecektir. Dilerseniz başvurunuzu 153 numaralı telefondan 1-18164278 başvuru numarası ile takip edebilirsiniz. İlginiz için teşekkür eder iyi günler dileriz. İstanbul Büyükşehir Belediyesi Halkla İlişkiler Müdürlüğü Beyazmasa

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön