01 Nisan 2013 #1715486

İstanbul Büyükşehir Belediyesi İski Web Şubesi Ödeme Hatası!

İski İnternet Şubeden 3310189 nolu mukavele için garanti flexi kartımdan internet üzerinden 29 martta 80 tl İski faturası ödedim. İşlem sonrası bana bir dekont verilmedi. Kartımdan çekim yapıldı. Kartımın bağlı olduğu bankanın müşteri hizmetlerinden işlem dekontu istiyorum fakat İski internet şubesinden ödeme yaptığım için dekont verilmiyor.


Sorgu onay numarası verildi. 638550 internet şubeden yatırdığım tutar gözükmüyor. Tekrar mı ödeme yapacağım. Web sayfasından oluşan hata yüzünden mağdur ediliyorum. Ben nasıl bir yol izlemeliyim. Faturayla ilgili dekontun mail adresime gönderilmesini ve yardımcı olmanızı rica ediyorum.

Hüseyin 130 Okunma

Cevaplar

  • İstanbul Büyükşehir Belediyesi Temsilcisi15 Temmuz 2013

    Sayın Hüseyin Y. ; İstanbul Büyükşehir Belediyesi adına açılan sikayetvar.com sitesi üyeliğimiz 25.06.25013 tarihi itibariyle aktif olarak kullanılmaktadır. Anlık müdahale edilmesi gereken başvuruların kaydı bu tarihten itibaren alınmaktadır. Ayrıca acil olarak müdahale edilmesi gereken başvurularınız için ALO 153 BEYAZMASA hattımıza da müracaat edebilirsiniz. İlginiz için teşekkür eder iyi günler dileriz. İstanbul Büyükşehir Belediyesi Halkla İlişkiler Müdürlüğü Beyazmasa

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön