13 Ekim 2018
Yorum Yap
#11024708

İstanbul Büyükşehir Belediyesi İski Ve Taşeron Firması!

Çekmeköy güven 89 sitesinde oturuyorum İSKİ bana sormadan haber vermeden önce suyumu kesti sonra saatleri değiştiriyorlar. Biz normalde kart ile yükleme yapıyoruz 10 kontör aldığında 5 kontör yüklüyor 5 kontör yedek kalıyor yani 5×12=60 TL param kartın içinde kalıyor bittikçe yüklüyorum. Bugün gelen ileri zekalı taşeron firma kapımın önündeki saati bana sormadan faturalıya geçiriyor sonra bir de kartımda kalan parayı artık faturamıza geçtiniz. Kullanamayacaksınız diyor müşteri hizmetlerini aradığımda da Sancaktepe İSKİ’ye gidin diyorlar. Çekmeköy-Sancaktepe İSKİ arası kaç km? Kaç otobüs değişiyor soran yok hafta içi ben çalışıyorum. Küçük çocuğum var ben gidemem gidemeyeceğini belirtiyorum sormadan etmeden kapımın önünden resmen saatimi alıyorsunuz gelen firmadan da personelden de şikayetçiyim yetmezmiş gibi personeliniz arkasına bakmadan kaçıyor zor yakaladım soruyorum madem böyle olacağını biliyorsun dilime baş kalan kontrolleri yükleyeyim nasıl saygısız insanlar işiniz gücünüz art niyetlilik. Parayı zor şartlarda kazanıyoruz tek bildiğiniz şey mağdur etmek paramı vermiyorsunuz. Gereken geri ödemeleri ya yapın ya da ben bu olayın gereken yere havale edeceğim.

Sümeyye Sümeyye 858 Okunma

Cevaplar

  • İstanbul Büyükşehir Belediyesi Temsilcisi15 Ekim 2018

    İstanbul’a katkınız, işbirliğiniz ve nezaketiniz için teşekkür eder, olumlu ve olumsuz eleştirilerinizin kurumumuzu geliştirme fırsatı olarak değerlendirildiğini belirtmek isteriz. Her türlü bilgi ve başvurunuz için Alo 153 hattımızı kullanarak 24 saat bizimle irtibata geçebileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  • Sümeyye13 Ekim 2018

    Dönüş için teşekkür ediyorum. Faturayı beklemedeyiz duruma göre tekrar irtibata gecicez. İlgili kişi sanırım enes beydi tam ismini hatırlayamadım ilgisi için ve hızlı dönüşü için teşekkür ediyorum.

  • İstanbul Büyükşehir Belediyesi Temsilcisi13 Ekim 2018

    Sayın Sümeyye A.; sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz başvurunuzla ilgili işlem süreci devam etmekte olup, tarafınıza arama yapılarak bilgi verilmiştir. Söz konusu personel şikayeti için 10021178822 numaralı kayıt alınmıştır. Kaydınızı 185 çağrı merkezimizi arayarak veya iski.istanbul internet sitemiz üzerinden takip edebilirsiniz. İşlem sonucu tarafınıza iletilecektir. İlginiz için teşekkür eder iyi günler dileriz. İstanbul Büyükşehir Belediyesi Halkla İlişkiler Müdürlüğü Beyazmasa

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler