06 Eylül 2013 #1996306

İstanbul Büyükşehir Belediyesi İSKİ Mağduruyum!

Sayın İstanbul Büyükşehir Belediyesi ilgilileri; İSKİ mağduruyum. Mukavele numaram 1106031'dir. Ben bankama Yapı Kredi Bankasına otomatik ödeme talimatı vermiştim ve gelen faturalarda da Yapı Kredi otomatik ödeme talimatı var başka bankadan ödeme yapamazsınız notu var ayrıca gelen faturalarda da geçmiş dönem borcu hep sıfır görünüyor.


Daha sonra birden gecikme cezalı faturaya karşılaştım saatimin söküm emri de çıkartılıp sökmeye gelince tahakkuk ettirilen borç, faiz ve açma kapama bedellerini ödemek zorunda kaldım. Şikayetçiyim!

Mehmet 61 Okunma

Cevaplar

  • İstanbul Büyükşehir Belediyesi Temsilcisi07 Eylül 2013

    Sayın Mehmet G..; sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz başvurunuzda yer alan konu, değerlendirilmesi ve gereği için, 1-1274962 başvuru numarası ile ilgili birimlerimize iletilmiş olup, bu sürecin sonunda yapılan değerlendirme ve işlem sonucu tarafınıza ayrıca bildirilecektir. Dilerseniz başvurunuzu 153 numaralı telefondan 1-1274962 başvuru numarası ile takip edebilirsiniz. İlginiz için teşekkür eder iyi günler dileriz. İstanbul Büyükşehir Belediyesi Halkla İlişkiler Müdürlüğü Beyazmasa

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön