05 Ağustos 2016

İstanbul Büyükşehir Belediyesi İETT Görme Engelli Yolcularına Karşı Çok Duyarsız!

Hafta içi her sabah iş yerime 21 B aracınızla ulaşım sağlamaktayım fakat, şoförlerinizin duyarsızlığı yüzünden araçların anons sistemleri %90 kapalı lütfen birbirimizi mağdur etmeyelim. Şoförlerin bu hareket bilinçli yapılmaktadır. Sizlerden talebim şudur biz görme engellilerin erişe bileceği yerlere örneğin cam kenarına plaka ve kapı kodunu gösteren kabartma yazılı çıkartmalar yerleştirilmesidir!

Nazmi 350 Okunma

Cevaplar

  • İstanbul Büyükşehir Belediyesi Temsilcisi10 Ağustos 2016

    İstanbul’a katkınız, işbirliğiniz ve nezaketiniz için teşekkür eder, olumlu ve olumsuz eleştirilerinizin kurumumuzu geliştirme fırsatı olarak değerlendirildiğini belirtmek isteriz. Her türlü bilgi ve başvurunuz için Alo 153 hattımızı kullanarak 24 saat bizimle irtibata geçebileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  • Nazmi05 Ağustos 2016

    İlginize Çok Teşekkür ederim.

  • İstanbul Büyükşehir Belediyesi Temsilcisi05 Ağustos 2016

    Sayın Nazmi B. ; sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz başvurunuzda yer alan konu, değerlendirilmesi ve gereği için,1-1796686476 başvuru numarası ile ilgili birimlerimize iletilmiş olup, bu sürecin sonunda yapılan değerlendirme ve işlem sonucu tarafınıza ayrıca bildirilecektir. Dilerseniz başvurunuzu 153 numaralı telefondan 1-1796686476 başvuru numarası ile takip edebilirsiniz. İlginiz için teşekkür eder iyi günler dileriz. İstanbul Büyükşehir Belediyesi Halkla İlişkiler Müdürlüğü Beyazmasa

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön