29 Mart 2013 #1711899

İstanbul Büyükşehir Belediyesi İBB Yapı Kontrol ve Zabıta Hizmetleri!

On görünüm bölgesi olan boğaziçinin iki yakasında ticari gaye ile çalışan işletmeler tarihi kültür ve tabiat varlıklarına zabıtanın gece ekibinin olmayışını fırsat bilerek Osmanlı'dan kalma Çeşme Camii mescid iskele ve tarihi yapılara telafisi olmayan zararlar vermektedir. Koruma kurulunun bilhassa Boğaziçi imarın 7 gün 24 saat ekibinin olması şarttır.


Tarihi camiilerimizin civarında beslenen güvercinlerin gübresi küfeki taşlarına büyük zarar vermektedir. Venedik ve benzeri şehirlerdeki dikenli tel döşenmesi ecdadımızdan mirası bu güzel eserlerin ömrünü uzaticaktır. AKP'nin 10 yıllık iktidarında 80 yıldır onarılmayan Osmanlı eserleri restore edilmiştir.

Nazlı 80 Okunma

Cevaplar

  • İstanbul Büyükşehir Belediyesi Temsilcisi16 Temmuz 2013

    Sayın Nazlı D. ; sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz başvurunuzda yer alan konu, değerlendirilmesi ve gereği için, 2131053 başvuru numarası ile ilgili birimlerimize iletilmiş olup, bu sürecin sonunda yapılan değerlendirme ve işlem sonucu tarafınıza ayrıca bildirilecektir. Dilerseniz başvurunuzu 153 numaralı telefondan 2131053 başvuru numarası ile takip edebilirsiniz. İlginiz için teşekkür eder iyi günler dileriz. İstanbul Büyükşehir Belediyesi Halkla İlişkiler Müdürlüğü Beyazmasa

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön