22 Nisan 2013 #1755903

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Her Ay İski'ye Gittiğimde Borcumun Olmadığını Söylediler!

Bizim sıkıntımız her ay gelen İski faturasının gelmediğini gördük. Doğru İski veznesine mukavale numaramıza baktıklarında adımıza borç olmadığını ayrıca İski'den bizim alacağımızı söylediler. Geçen ay eşim gitti tekrar bakayım diye ama gene aynı şey söylendi aradan 5-6 ay geçti karşımıza 501. 00 tl fatura gönderdiler.


Neden her ay çıkartmadınız dediğimizde sistemde göremediklerini söylediler. Birden karşımıza 501.00 tl çıktı dedim tüketici haklarına şikayette bulunucağım, bana demeleri isterseniz Başbakana çıkın dendi.


Bu ay faturam geldi geçmiş dönem borç yazmıyor. Normalde olması gerekmiyor mu geçmiş dönem borcu diye ama yok. Bana yardımcı olursanız sevinirim. Saygılarımla.

Faruk 42 Okunma

Cevaplar

  • İstanbul Büyükşehir Belediyesi Temsilcisi10 Temmuz 2013

    Sayın Faruk A. ; sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz başvurunuzda yer alan konu, değerlendirilmesi ve gereği için, 2111767 başvuru numarası ile ilgili birimlerimize iletilmiş olup, bu sürecin sonunda yapılan değerlendirme ve işlem sonucu tarafınıza ayrıca bildirilecektir. Dilerseniz başvurunuzu 153 numaralı telefondan 2111767 başvuru numarası ile takip edebilirsiniz. İlginiz için teşekkür eder iyi günler dileriz. İstanbul Büyükşehir Belediyesi Halkla İlişkiler Müdürlüğü Beyazmasa

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön