26 Mart 2013 #1706686

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Haliç Sosyal Tesisleri!

25 03 2012 günü yemek yemek için Haliç Sosyal Tesislerine ailemle dört kişi gittik. Garson 2 tabak salata gibi bir şey getirdi. Biz de tarafımıza sorulmadığı için ikram diye yedik. 3 çupra 1 pişmemiş buz gibi tavuk ızgara 4 içecek içip hesap istedik. 96 tl hesap geldi. Hesapta 2 adet zeytinyağlı tabağı toplamda 24 tl yi görünce vallahi yediğimiz yemek zehir oldu. Ayıptır günahtır.


Hem bana sormadan önüme tabağı getirip koyuyorsun hem de parasını alıyorsun. Utandığımızdan biz söyleyemedik bu durumu adamlara. Misafirlerim çok bozuldu bu duruma. Bir daha büyükşehir tesislerine gitmem o zihniyetin hiç bir tarafında da yer almam.

Aslan 290 Okunma

Cevaplar

  • İstanbul Büyükşehir Belediyesi Temsilcisi16 Temmuz 2013

    Sayın Aslan A. ; sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz başvurunuzda yer alan konu, değerlendirilmesi ve gereği için, 2131699 başvuru numarası ile ilgili birimlerimize iletilmiş olup, bu sürecin sonunda yapılan değerlendirme ve işlem sonucu tarafınıza ayrıca bildirilecektir. Dilerseniz başvurunuzu 153 numaralı telefondan 2131699 başvuru numarası ile takip edebilirsiniz. İlginiz için teşekkür eder iyi günler dileriz. İstanbul Büyükşehir Belediyesi Halkla İlişkiler Müdürlüğü Beyazmasa

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön