27 Ağustos 2013 #1976949

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Gece Yarısı Hizmetleri!

Bu mesajı yazdığım saat gece 3 suları ve Başakşehir 5. etap Şeyh Şamil caddesi Tarabya Sitesi arkasında kalan yol üzerinde bir yol bakım çalışmasıdır sürüyor. An itibariyle beton kırma çalışmaları yapılıyor. Yaklaşık bir aydır asfaltlamadan tutun peyzaj çalışmalarına her gece bir gürültü ile hemhal durumdayız. Verilen hizmeti böylece başa mı kakmış oluyorlar anlamış değilim. Beyaz masayı aradım tabi ki çözüm yok.


Bir ekip gidip de şu işi durdurmuyor. Bu gece uyku yok, bundan sonraki geceler bakalım ne olacak. Konuyla ilgili çözüme yönelik bir çalışmanın yapılmasını rica ediyorum. Hizmet buysa almak da istemiyorum.

Hüseyin 93 Okunma

Cevaplar

  • İstanbul Büyükşehir Belediyesi Temsilcisi28 Ağustos 2013

    Sayın Hüseyin Ş.; sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz başvurunuzda yer alan konu, değerlendirilmesi ve gereği için, 22247649 başvuru numarası ile ilgili birimlerimize iletilmiş olup, bu sürecin sonunda yapılan değerlendirme ve işlem sonucu tarafınıza ayrıca bildirilecektir. Dilerseniz başvurunuzu 153 numaralı telefondan 2247649 başvuru numarası ile takip edebilirsiniz. İlginiz için teşekkür eder iyi günler dileriz. İstanbul Büyükşehir Belediyesi Halkla İlişkiler Müdürlüğü Beyazmasa

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön