13 Şubat 2013 #1626496

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Fethipaşa Tesislerinde Yemekten Zehirlendik!

Eşimle beraber. 07.02.2013 de Fethipaşa sosyal tesislerine gittik ve balık çorbası içtik ve eşim zehirlendi. Bu bizim başımıza ikinci kez geliyor. Daha evvelde iki veya üç ay önce İstinye sosyal tesislerine gittiğimizde aynı şekilde doktor gıda zehirlenmesi demişti ve tek zehirlenen de biz değilmişiz.


Eşime balık mı dokunuyor diyeceğiz ancak başka yerde yediğimizde bir şey olmadı. Sonradan kanaat getirdik ki sosyal tesislerde bir bozukluk var. Bu şikayeti önce sosyal tesislere yapmak isterdim ama onlara da daha evvel yaptığım başka konulu şikayette elim boş döndüm. Çünkü kaile almadılar.

Mustafa 112 Okunma

Cevaplar

  • İstanbul Büyükşehir Belediyesi Temsilcisi17 Temmuz 2013

    Sayın Mustafa D. ; İstanbul Büyükşehir Belediyesi adına açılan sikayetvar.com sitesi üyeliğimiz 25.06.25013 tarihi itibariyle aktif olarak kullanılmaktadır. Anlık müdahale edilmesi gereken başvuruların kaydı bu tarihten itibaren alınmaktadır. Ayrıca acil olarak müdahale edilmesi gereken başvurularınız için ALO 153 BEYAZMASA hattımıza da müracaat edebilirsiniz. İlginiz için teşekkür eder iyi günler dileriz. İstanbul Büyükşehir Belediyesi Halkla İlişkiler Müdürlüğü Beyazmasa

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön