04 Eylül 2013 #1985439

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Evimizin Önündeki Minibüs Durağı!

Kocasınan Merkez Mah Paşa sokakta ikamet etmekteyiz. Yaklaşık 2 buçuk ay önce evimizin önüne minibüs durağı geldi ben ve komşularım aşırı rahatsız olduğumuz için 40 civarında dilekçeli imza toplayıp hem Bahçelievler belediyesine hem büyükşehir belediyesine verdik. Ama 2 buçuk aydır hiç bir şey yapılmadığı gibi birde hemen evimizin dibine çocuk parkının yanına minibüslerin bekleme ve kalkış durağı yapıldı.


Gürültü çevre ve ses kirliliğinden ne cam açabiliyoruz ne balkona cama çıkabiliyoruz ne çocuklarımızı dışarıya çıkarabiliyoruz evde ufak bebeklerimiz var. Sesten gürültüden uyutamıyoruz. Minibüslerin kullandığı yollar sokak araları gerçekten çok tehlikeli lütfen artık bu durak buradan kalksın.

Mikail 52 Okunma

Cevaplar

  • İstanbul Büyükşehir Belediyesi Temsilcisi05 Eylül 2013

    Sayın Mikail K. ; sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz başvurunuzda yer alan konu, değerlendirilmesi ve gereği için, 2259823 başvuru numarası ile ilgili birimlerimize iletilmiş olup, bu sürecin sonunda yapılan değerlendirme ve işlem sonucu tarafınıza ayrıca bildirilecektir. Dilerseniz başvurunuzu 153 numaralı telefondan 2259823 başvuru numarası ile takip edebilirsiniz. İlginiz için teşekkür eder iyi günler dileriz. İstanbul Büyükşehir Belediyesi Halkla İlişkiler Müdürlüğü Beyazmasa

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön