02 Nisan 2013 #1718790

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Dragos Sosyal Tesislerinin Agresif Personeli!

30.03.2013 Cumartesi akşamı İstanbul Büyükşehir Belediyesinin Kartal Dragos'daki sosyal tesislerinden ailece akşam yemeği yemek istedik. Ancak daha isim yazdırırken personelin agresif çıkışması ile başlayan gerginlik, 1 saatten fazla bekledikten sonra sıranın bize gelmesiyle devam etti.


Düğün grubu aldıkları için ne yemek kalmıştı, ne ilgilenecek garson bulabildik; hatta boşuna mı bekledik sorusuna garsonun "beklemeseydiniz" der gibi burun kıvırmasına bile maruz kaldık.


Bütün bunların üstüne istediğimiz 2 porsiyon köftenin 2si de çiğ geldi, balık kızartma yumurtaya bulanarak kızartıldığı için ekşi ve yenmez lezzette geldi.


Fiyatlarından ise bahsetmek bile istemiyorum.. Paramızla rezil olduk!

Dilek 66 Okunma

Cevaplar

  • İstanbul Büyükşehir Belediyesi Temsilcisi11 Temmuz 2013

    Sayın Dilek K. ; İstanbul Büyükşehir Belediyesi adına açılan sikayetvar.com sitesi üyeliğimiz 25.06.25013 tarihi itibariyle aktif olarak kullanılmaktadır. Anlık müdahale edilmesi gereken başvuruların kaydı bu tarihten itibaren alınmaktadır. Ayrıca acil olarak müdahale edilmesi gereken başvurularınız için ALO 153 BEYAZMASA hattımıza da müracaat edebilirsiniz. İlginiz için teşekkür eder iyi günler dileriz. İstanbul Büyükşehir Belediyesi Halkla İlişkiler Müdürlüğü Beyazmasa

  • Dilek17 Nisan 2013

    buradan da bir geri dönüş olmadı..

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön