18 Kasım 2013

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Depozitomu Alamadım!

İstanbul'da öğretmenim. Üsküdar'daki evimden taşınırken İski'ye suyu kapatmaya ve depozitomu almaya gittim. Bir gün sonra verebileceklerini söylediler. Ama akşam yola çıkmam gerektiği için iban numaramı verdim. 3 ay sonra İstanbul'a döndüm ve depozitomu almak için Beyoğlu İski'ye gittiğimde depozitomun olmadığını söylediler. 7. ayın 16 sında para çekilmiş.


Hesaplarıma baktım ancak öyle bir para göremedim. Üsküdar İskiy'i defalarca aradım. Oradan oraya ordan oraya aktarıp durdular. Ne yapacaklarını onlar da bilmiyor. Sanırım yanlış iban numarasına ödeme yaptılar. Ancak ben hala 150 tl depozitomu alamadım.

Derya 85 Okunma

Cevaplar

  • İstanbul Büyükşehir Belediyesi Temsilcisi18 Kasım 2013

    Sayın ;Mehmet Can Y. sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz başvurunuzda yer alan konu, değerlendirilmesi ve gereği için, 1-22145772 başvuru numarası ile ilgili birimlerimize iletilmiş olup, bu sürecin sonunda yapılan değerlendirme ve işlem sonucu tarafınıza ayrıca bildirilecektir. Dilerseniz başvurunuzu 153 numaralı telefondan 1-22145772 başvuru numarası ile takip edebilirsiniz. İlginiz için teşekkür eder iyi günler dileriz. İstanbul Büyükşehir Belediyesi Halkla İlişkiler Müdürlüğü Beyazmasa

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön