15 Ağustos
#12421235

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Çözüm Yok

Geçen hafta yanlış istikamet ve kaldırımı bulunmayan, sadece trafik ışıklarına yakalanmamak için daracık sokakta üstelik hız yapan minibüsün plakasını alıp Beyaz Masa’ya başvurdum, cevabı gelince sevindim ama sevincim tüm mektubu okuduğumda yarım kaldı çünkü bu benim yazdığım şikayete karşı yazılmış olmayan otomatik olarak herkese yollanan bir mesajdı. Ben bir minibüsten şikayette bulundum. Üç minibüs nereden çıktı? Beyaz Masa’dakiler yazdığımız şikayetleri belli ki okumuyorlar bile! Ben yazdığım şikayet için cevap istiyorum otomatik yazı değil, insanları saf yerine koymayın! Aşağıda bana gelen yazı, bu yazının aynısı başkalarınada gitmiş!


Başvurunuzda yer alan konu ile ilgili İstanbul Büyükşehir Belediyesi Trafik Zabıta Amirliği ile görüşülmüştür. Görüşme neticesinde alınan bilgi aşağıdaki gibidir:


"Zabıta ekiplerimizce; 5216, 5393 sayılı Kanunlar ve mevzuat hükümleri doğrultusunda denetim yapılmaktadır. Kural ihlali yaptığı tespit edilen 3 minibüs ilgilisi hakkında cezai işlem uygulanmıştır. Hassasiyetiniz için teşekkür ederiz. " B016

Tulin Tulin 2.813 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Tulin2 g

    Gene aynı otomatik cevabı verdiniz, herkese aynı cevap

Ziyaretçi Yorumları