01 Ekim 2015

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Çatalca Otobüsleri Yoğunluk Sorunu!

Çatalca - Yenibosna araçları çok yoğun bunun için hiçbir çözüm yok, insanlar muavinlerden ilerleyin sıkışın diye azar ısıtıyor. 31.09.2015 saat 17:00 civarı ahmediyeden bindiğim araç muavini öğrenci kartımı iade etmedi ve o yoğunlukta bende unuttum, neden muavinlere kart teslim ediyoruz. Muavinler zaman zaman çift basıyor kartı. Kart dışında para verirsek örnek 1.10 ksr 150 TL alıyorlar - ufak para üzerlerini vermeyen muavinler var. Trafik ışıklarında durmayan şoförler telefonda muhabbet eden şoförler.


Halkı parası ile rezil etmek bu olsa gerek, beyaz masa hizmetleri kontrol edin bakiyenizi diyor. Her 1 km metreye cihaz koyun o zaman çatalca içerisinde kontrol edeceğim yer yok.

Sinan 72 Okunma

Cevaplar

  • İstanbul Büyükşehir Belediyesi Temsilcisi02 Ekim 2015

    Sayın Sinan D. ; sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz başvurunuzda yer alan konu, değerlendirilmesi ve gereği için, 1-997793951 başvuru numarası ile ilgili birimlerimize iletilmiş olup, bu sürecin sonunda yapılan değerlendirme ve işlem sonucu tarafınıza ayrıca bildirilecektir. Dilerseniz başvurunuzu 153 numaralı telefondan 1-997793951 başvuru numarası ile takip edebilirsiniz. İlginiz için teşekkür eder iyi günler dileriz. İstanbul Büyükşehir Belediyesi Halkla İlişkiler Müdürlüğü Beyazmasa

  • Sinan01 Ekim 2015

    Çatalca otobüsüne yetkili birisi binse ne demek istediğimizi anlar, insanlar bir birine yapışarak gidiyor. Üstelik muavin arkadaşların tavır ve azarlarını işiterek. Her gün sayısız insandan fazla para toplanıyor bu haksız kazancı engellemeniz gerekiyor.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön