27 Mart 2013

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Canlı Müzik Ruhsatı Olmayan İşletmeye Göz Yumuluyor!

Şirinevler mh. m. Fevzi Çakmak cd. Nil sk. Keyfinbilir cafe'de canlı müzik yayını yapılır. İşletmenin ruhsatında canlı müzik izni olmamasına rağmen 153 bu işletmenin canlı müzik yapmasını engelleyemediler veya engellemediler.

Hatta 153 ekibi iş yerini kontrole geldi araçtan dahi inmeden iş yeri çalısanı ile konuşarak gitti. Bu durumu anında tekrar 153'e bildirdiğimde "iş yerinde gürültü yok ekip bu şekilde bilgi veriyor"denildi.

Ayrıca bu işletmeye canlı müzik yayınından işlem yapıldığını söylediler. Madem bu işletmenin ruhsatı canlı müzik için yetersiz neden 3 aydan beri şikayet etmeme rağmen canlı müzik yayını yapılıyor? Birileri 3 kurus kazanacak diye psikolojimiz bozuluyor.

Mehmet 441 Okunma

Cevaplar

  • İstanbul Büyükşehir Belediyesi Temsilcisi16 Temmuz 2013

    Sayın Mehmet A. ; İstanbul Büyükşehir Belediyesi adına açılan sikayetvar.com sitesi üyeliğimiz 25.06.25013 tarihi itibariyle aktif olarak kullanılmaktadır. Anlık müdahale edilmesi gereken başvuruların kaydı bu tarihten itibaren alınmaktadır. Ayrıca acil olarak müdahale edilmesi gereken başvurularınız için ALO 153 BEYAZMASA hattımıza da müracaat edebilirsiniz. İlginiz için teşekkür eder iyi günler dileriz. İstanbul Büyükşehir Belediyesi Halkla İlişkiler Müdürlüğü Beyazmasa

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön