30 Ağustos 2013 #1985902

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Büfeciyle Akbil Sorunu!

29/08/2013 tarihinde saadet dere mahhallesinde bulunan metrobüs durağında akbilimde 2,83 lirakontör varken yetersiz kontör olduğunu düşünerek cebimdeki 1 ytl ile kontörümü tamamalamakistedim. Aydın büfe beni azarlayarak dolduramayacağını söyledi. Ben de sebebini sordum akbilmemurluğunun olmadığını ve doldurması gerektiğini söyledim. Doldurmama dedi ve git kime şikayet edersen et dedi. Nasıl olsa belediyeler bizim dedi.


Ben de oradan ayrılıp İETT yi arayıp şikayette bulundum. Ama sonuç alamadım .29/08/2013 dede aynı şekilde aynı olaya maruz kaldım. Bu büfeye kim ne zaman yetki verdi? Benim maruz kaldığım durum, çare ararken çaresizlik. Akbil memurluğunu geri getirin.

Ali 74 Okunma

Cevaplar

  • İstanbul Büyükşehir Belediyesi Temsilcisi02 Eylül 2013

    Sayın Ali Ç. ; sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz başvurunuzda yer alan konu, değerlendirilmesi ve gereği için, 2254107 başvuru numarası ile ilgili birimlerimize iletilmiş olup, bu sürecin sonunda yapılan değerlendirme ve işlem sonucu tarafınıza ayrıca bildirilecektir. Dilerseniz başvurunuzu 153 numaralı telefondan 2254107 başvuru numarası ile takip edebilirsiniz. İlginiz için teşekkür eder iyi günler dileriz. İstanbul Büyükşehir Belediyesi Halkla İlişkiler Müdürlüğü Beyazmasa

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön