08 Temmuz 2014

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Beykoz İski Çalışmıyor!

Beykoz İski Bölge Şefliği evime gelen ana şebekedeki hortumun patlak olmasından dolayı yolu kazmak suretiyle tamir etti fakat gene şu kaçağı devam ettiğini belirttim. Tekrar gelip kazı yapıp bir ek daha yaptılar ve şimdi aynı sıkıntı devam etmekte.

Ayrıca kapımın önünde yolda çökme var defalarca aramama rağmen geleceklerini söyleyip gelmiyorlar işlerini düzgün yapmayıp taşeron firmalara verip beni mağdur edip milli servet olan suyun boşa akmasına da göz yummaktadırlar.

Gereğinin yapılmasını aksi takdirde yasal mercilere İski hakkında yasal işlemlere başlayacağımı bilginize rica ederim 153 beyaz masaya da şikayetimi bildirdim!

İlker 648 Okunma

Cevaplar

  • İstanbul Büyükşehir Belediyesi Temsilcisi09 Temmuz 2014

    Sayın İlker K.; sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz başvurunuzda yer alan konu, değerlendirilmesi ve gereği için, 1-266175837 başvuru numarası ile ilgili birimlerimize iletilmiş olup, bu sürecin sonunda yapılan değerlendirme ve işlem sonucu tarafınıza ayrıca bildirilecektir. Dilerseniz başvurunuzu 153 numaralı telefondan 1-266175837 başvuru numarası ile takip edebilirsiniz. İlginiz için teşekkür eder iyi günler dileriz. İstanbul Büyükşehir Belediyesi Halkla İlişkiler Müdürlüğü Beyazmasa

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön