04 Nisan
Yorum Yap
#10305239

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Belediyemizin Mahallemizle İlgilenmemesi

Avcılar Yeşilkent Mah.'de oturmaktayım,büyükşehir tarafından dere ıslahı yapıldı. Çevre düzenlemesi tam olarak yapılmadı binaların önünde kot farkı kaldı ve derenin kenarları hep yapılaşma olmasından kaynaklı çevre halkı dereye çöp atmakta biz vatandaş olarak engelleyemiyoruz. Bizimle tartışmaya geçiyorlar, münakaşa yapıyorlar üstünün açık olmasından dolayı özellikle yaz mevsiminde koku ve sinek olmasına neden oluyor. Bu soruna bir çare bulursanız sevinirim. Belediyemiz bize yardımcı olmuyor, dere bölgesine temizlik görevlileri girmiyor konuyla ilgilenirseniz sevinirim.

Özgür 599 Okunma

Cevaplar

  • Özgür28 Kasım

    7 ay oldu hiçbir gelişme olmadı İstanbul Büyükşehir Belediyesi bize verdiğiniz değerden dolayı teşekkür ederiz hemen ilgilendiniz.

  • Özgür28 Kasım

    İlginiz için sağ olun ama inanınki 2 aydır çamur şu anda yağmur yağıyo siz düşünün nasıl olmuştur.

  • İstanbul Büyükşehir Belediyesi Temsilcisi05 Nisan

    Sayın ; Özgür E. sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz başvurunuzda yer alan konu, değerlendirilmesi ve gereği için, 1-7875797917 başvuru numarası ile ilgili birimlerimize iletilmiş olup, bu sürecin sonunda yapılan değerlendirme ve işlem sonucu tarafınıza ayrıca bildirilecektir. Dilerseniz başvurunuzu 153 numaralı telefondan 1-7875797917 başvuru numarası ile takip edebilirsiniz. İlginiz için teşekkür eder iyi günler dileriz. İstanbul Büyükşehir Belediyesi Halkla İlişkiler Müdürlüğü Beyazmasa

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler