21 Şubat 2013 #1644769

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Bahçeşehir-Ispartakule Yoluna Çözüm Bulunsun!

Ispartakule'den Bahçeşehir'e ulaşmak çok kolay. O3 Kuzey Yanyolunu kullanıyoruz. Ancak Bahçesehir'den Ispartakule'ye dönerken O3 Güney Yanyolunu kullanarak Altınşehir köprüsünü dolaşmak zorunda kalıyoruz. Bunun anlamı fazladan 4-5 km yol dolaşmak. Üstelik bu yol sabah ve akşamları çok tıkalı.


Halbuki O3 Kuzey Yanyolunu takip ederek geri dönebilsek ya da Ispartakule Caddesinden Ispartakule'ye 300 metrelik bir yol açılsa her gün kilometrelerce dolaşmak zorunda kalmayacağız.


Bahçeşehir'den Ispartakule'ye en fazla 500 metre ile ulaşmak varken 5 kilometre yol dolaşmak hem cok can sıkıcı hem de ülke ekonomisine zarar. Büyükşehir belediyemizden bu soruna acil çözüm bulmasını bekliyoruz.

Serdal 299 Okunma

Cevaplar

  • İstanbul Büyükşehir Belediyesi Temsilcisi17 Temmuz 2013

    Sayın Serdal D. ; sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz başvurunuzda yer alan konu, değerlendirilmesi ve gereği için, 2134600 başvuru numarası ile ilgili birimlerimize iletilmiş olup, bu sürecin sonunda yapılan değerlendirme ve işlem sonucu tarafınıza ayrıca bildirilecektir. Dilerseniz başvurunuzu 153 numaralı telefondan 2134600 başvuru numarası ile takip edebilirsiniz. İlginiz için teşekkür eder iyi günler dileriz. İstanbul Büyükşehir Belediyesi Halkla İlişkiler Müdürlüğü Beyazmasa

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön