29 Eylül 2018
Yorum Yap
#10963460

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Bağcılar İski Şubesinin İşini Yapmaması!

Adresimdeki su sayacının 10 yıl süresi geçtiğini ifade ederek İSKİ görevlileri sayacı değiştirdi. Görevli gittikten sonra sayaçtan şu aktığını bildirmek üzere İSKİ'yi her gün aradım kaydınız alındı diyerek geçiştirdiler. 3. gün sonunda kendi imkanlarımızla şu işleriyle ilgilenen esnafa akan yeri yaptırdık.


Telefondaki her görevli birbirine telefonu birbirine bağladığı halde herkese talebimi bildirdiğim halde kimse gelip ilgilenmedi. Yaptıkları işi tam ve düzgün yapmaması beni, ailemi ve apartman görevlilerini mağdur etmiştir. 3 gün boyunca akan o suyun ücretinin faturaya yansıtılacağı ayrı bir problem. Konunun sorumlular tarafından araştırılmasını rica ediyorum.

Kezban Kezban 1.027 Okunma

Cevaplar

  • İstanbul Büyükşehir Belediyesi Temsilcisi29 Eylül 2018

    Sayın Kezban B. ; sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz başvurunuzda yer alan konu, değerlendirilmesi ve gereği için, 10021058742 başvuru numarası ile ilgili birimlerimize iletilmiş olup, bu sürecin sonunda yapılan değerlendirme ve işlem sonucu tarafınıza ayrıca bildirilecektir. Dilerseniz başvurunuzu 185 numaralı telefondan 10021058742 başvuru numarası ile takip edebilirsiniz. İlginiz için teşekkür eder iyi günler dileriz. İstanbul Büyükşehir Belediyesi Halkla İlişkiler Müdürlüğü Beyazmasa

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler