28 Haziran
Yorum Yap
#10608731

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Arnavutköy Bolluca İhsaniye Yolları ve  Trafik Işıkları!

İstanbul 3.havalimanı bölgesine giden bolluca İhsaniye ve Arnavutköy yolları çok kötü. Ayrıca Arnavutköy merkezdeki trafik ışıkları yeşil yanar yanmaz kırmızıya dönüyor. Millet hem kural ihlali yapıyor hem de birbirleriyle kavga ediyor.

Cem 193 Okunma

Cevaplar

  • İstanbul Büyükşehir Belediyesi Temsilcisi06 Temmuz

    İstanbul’a katkınız, işbirliğiniz ve nezaketiniz için teşekkür eder, olumlu ve olumsuz eleştirilerinizin kurumumuzu geliştirme fırsatı olarak değerlendirildiğini belirtmek isteriz. Her türlü bilgi ve başvurunuz için Alo 153 hattımızı kullanarak 24 saat bizimle irtibata geçebileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  • Cem'in Teşekkür Mesajı04 Temmuz

    Teşekkürler

  • İstanbul Büyükşehir Belediyesi Temsilcisi04 Temmuz

    Sayın ;Cem Y. sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz başvurunuzda yer alan konu, değerlendirilmesi ve gereği için, 1-8583401433 başvuru numarası ile ilgili birimlerimize iletilmiş olup, bu sürecin sonunda yapılan değerlendirme ve işlem sonucu tarafınıza ayrıca bildirilecektir. Dilerseniz başvurunuzu 153 numaralı telefondan1-8583401433 başvuru numarası ile takip edebilirsiniz. İlginiz için teşekkür eder iyi günler dileriz. İstanbul Büyükşehir Belediyesi Halkla İlişkiler Müdürlüğü Beyazmasa

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler