03 Şubat 2014 #2270004

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Arızalı Trafik Işıkları Onarılmıyor!

Neredeyse 7 gündür Yavuz Sultan Selim bulvarı Beykent Beylikdüzü İstanbul'daki kavşak noktasındaki (Perla Vista Alışveriş merkezinin ön tarafındaki kavşak) trafik lambaları 7 gündür neredeyse yanmıyor!


444 41 54 no'lu telefonu aradığımızda (3 gündür arıyoruz) ilgileneceklerini söylemiş olmalarına rağmen sürekli oturdukları için o kadar çok ağırlaşmışlar ki bir tulu kalkıp da arıza için ne ekip gönderiyorlar ne de ilgileniyorlar! Mazallah bir trafik kazası olsa sorumlusu oradaki bu kişilerdir!


Bir de utanmadan olanlar sürekli kayıt oluşturduklarını söylemelerine rağmen (telefon kayıtlarından anlaşılır) her seferinde ilgilenmiyorlar!


İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nin bilgisine...

Ekrem 3.977 Okunma

Cevaplar

  • İstanbul Büyükşehir Belediyesi Temsilcisi03 Şubat 2014

    Sayın Ekrem Ü. ; sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz başvurunuzda yer alan konu, değerlendirilmesi ve gereği için, 1-68447318 başvuru numarası ile ilgili birimlerimize iletilmiş olup, bu sürecin sonunda yapılan değerlendirme ve işlem sonucu tarafınıza ayrıca bildirilecektir. Dilerseniz başvurunuzu 153 numaralı telefondan 1-68447318 başvuru numarası ile takip edebilirsiniz. İlginiz için teşekkür eder iyi günler dileriz. İstanbul Büyükşehir Belediyesi Halkla İlişkiler Müdürlüğü Beyazmasa

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön