15 Aralık 2014

İstanbul Büyükşehir Belediyesi 34A Metrobüs Hattı!

Metrobüs yoğunluğu hakkında ek seferler çıkarmanıza rağmen bugün 34A hattının kaldırıldığını duydum. 34AS hattının çıkması sebebiyle bunun iptal edilmesi sizce normal mi? Avcılardan gelen metrobüs sabah saatlerinde diğer duraklara gelene kadar zaten tıklım tıklım oluyor. Bahçelievler den bindiğim halde sabahları işe gelmekte zorlanıyorum.

Biede Cevizlibağ hattını kaldırmakla dahada yoğunlaşacak. Lütfen şikayetin dikkate alınmasını rica ederim. Ya duraklara boş metrobüs yollansın ya da ek seferler çıksın.

Belma 267 Okunma

Cevaplar

  • İstanbul Büyükşehir Belediyesi Temsilcisi15 Aralık 2014

    Sayın Belma A. ; sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz başvurunuzda yer alan konu, değerlendirilmesi ve gereği için, 1-515057127 başvuru numarası ile ilgili birimlerimize iletilmiş olup, bu sürecin sonunda yapılan değerlendirme ve işlem sonucu tarafınıza ayrıca bildirilecektir. Dilerseniz başvurunuzu 153 numaralı telefondan 1-515057127 başvuru numarası ile takip edebilirsiniz. İlginiz için teşekkür eder iyi günler dileriz. İstanbul Büyükşehir Belediyesi Halkla İlişkiler Müdürlüğü Beyazmasa

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön