22 Şubat 2013 #1647115

İstanbul Büyükşehir Belediyesi 320A Hattında Araç Sıkıntısı!

20. 02. 2013 Ben arkadaşımla , 320A Üsküdar -Samandra hattında ki olan , Şu deposu adıyla durağında tam 1 saat , 18. 30 dan - 19. 30'a kadar otobüsü beklemek zorunda kaldık . İş saat. daha fazla sefer olmaktansa olan seferlerde yok oldular . Bu hattı (320A) 6 senede kullanıyorum ve yıllar geçtikçe ulaşım zorlaştı .


Zamanında gelmiyorlar , gecekiyorlar , güzergah uzun olabilir , fazla araç koymak gerekirken araç sayısı azaldı . Erenköy gümrüğünden -Küçük bakkalköy -Şemsipaşa (Üsküdar ) istikametinde ulaşım çok kötü . Kadıköy hattında bu güzergahta çok fazla sayıda otobüs geçiyor , ama Üsküdara dağdaki olan köye gibi gidemiyoruz. Lütfen şikayetimi cidtiye alıp gerekenleri yaparmısınız. Teşek.

Svetlana 208 Okunma

Cevaplar

  • İstanbul Büyükşehir Belediyesi Temsilcisi17 Temmuz 2013

    Sayın Svetlana A ; İstanbul Büyükşehir Belediyesi adına açılan sikayetvar.com sitesi üyeliğimiz 25.06.25013 tarihi itibariyle aktif olarak kullanılmaktadır. Anlık müdahale edilmesi gereken başvuruların kaydı bu tarihten itibaren alınmaktadır. Ayrıca acil olarak müdahale edilmesi gereken başvurularınız için ALO 153 BEYAZMASA hattımıza da müracaat edebilirsiniz. İlginiz için teşekkür eder iyi günler dileriz. İstanbul Büyükşehir Belediyesi Halkla İlişkiler Müdürlüğü Beyazmasa

Benzer Şikayetler

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön