16 Temmuz 2013

İETT Zeytinburnu Metrobüs Kalabalığı!

14.07.2013 saat 00:20 sıralarında Zeytinburnu metrobüs durağına giriş yaptım. Yaklaşık 40 dakika ulaşım için araç bekledim. Seyrek aralıklarla çok az araç geliyordu ve müthiş bir kalabalık vardı. Engelli olan insanlar araçlar fazlasıyla dolu olduğu için ulaşım hakkından faydalanamadılar. İlgili duraklarda kamera sisteminin olduğu bariz olarak ortadadır. İETT'nin kalabalığı gördüğü halde araç göndermemesi ve insanların duraklarda rezil olması gerçekten hiç hoş bir durum değildir.

Özellikle engelli vatandaşların bu konuda ciddi sıkıntısı olduğu ortadadır. Umarım bu şikayetim dikkate alınır ve gereken özen, bu mübarek ayda gösterilir. Aksi takdirde şikayetlerimi her gün düzenli yazmak zorunda kalacağım.

Selim 103 Okunma

Cevaplar

  • İstanbul Büyükşehir Belediyesi Temsilcisi23 Ekim 2013

    Kurumumuza yapmış olduğunuz metrobüs hattımızdaki yolcu yoğunluğu hakkındaki başvurunuz alınmıştır. Yaz tatilinin bitmesinden dolayı metrobüs hattımızda yaşanılan yolcu yoğunluğu tarafımızdan bilinmektedir. Sefer sayılarının arttırılması için çalışmaların yapıldığını, 09.09.2013 tarihi itibari ile uygulamaya geçileceğini, bilgilerinize rica ederiz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön