26 Ağustos 2013 #1976858

İETT Yolculuk Hem Şoför Hem de Yolcular İçin Çileye Dönüşüyor!

Her gün İETT yolculuğu yapıyorum. Her gün şoföre, bana ve diğer yolculara eziyet oluyor. Durumumuzu görseniz insanlık dışı yolculuk yapıyoruz. Herkes birbirini çiğneyecek şekilde inmeye , binmeye çalışıyor sırf işimize yetişelim ekmek paramızı kazanalım diye her gün bu eziyeti çekmek mecburiyetinde kalıyoruz.


Hayat şartlarından zaten yeteri kadar nefes alamaz durumdayız. En azından yolculuk yaparken rahat nefes alabilmemiz için sefer sayılarını arttırıp bizlerin bir nebze olsa ferahlamamızı sağlayın.

Ayşe 84 Okunma

Cevaplar

  • İstanbul Büyükşehir Belediyesi Temsilcisi01 Ekim 2013

    Kurumumuza yapmış olduğunuz araçlarımızda yolcu yoğunluğuna ilişkin başvurunuz incelenmiştir. Söz konusu bölgemiz ile ilgili gerekli etüt çalışmaları yapılmaktadır. Tüm servislerimiz yolcu sirkülâsyonu, personel ve araç sayısı dikkate alınarak planlanmakta olup, otobüs filomuzun kapasitesi ölçüsünde ve yolcu yoğunluğunu göz önünde bulundurarak en iyi hizmet vermeye çalışılmaktadır. Kurumumuzda ihalesi tamamlanan yeni araç ve şoför alımları ile birlikte ihtiyaç duyulan bölgelere hat ve sefer takviyesi yapılacaktır. Bilgilerinize rica ederiz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön