11 Eylül 2013 #2006727

İETT Ulaşım Sorunu Çözülsün!

Küçükköy-GOP - İstanbul semtinde ikamet etmekteyim Küçükköy otobüs sorunu kötü, sadece 38 E den başka kalkış noktası yok diğer otobüsler Küçükköy'e full dolu geliyor binemiyoruz işimize yetişemiyoruz. Küçükköy ulaşım yönünden unutulmuş ve kaderine terk edilmiş gibi her yere metro, tramvay vs. yapılıyor burada halen aynı ne zaman bu bölgede de trafik ve ulaşım sorunu çözülecek 3 vesait ise giden biri olarak yolda 2 saatim geçiyor. Küçükköy'de iş ortamı olmadığından herkes uzak semtlerde çalışıyor.


2013 yılındayız ve Küçükköy halen gelişemedi bir türlü. Yazık bu halka ve semte buradan Kadir Topbaş ve yetkililere sesleniyorum, Vialand yapılıyor o bu yapılıyor metro vs. yapılsa da bizde rahat ise gitsek lütfen.

Elif 134 Okunma

Cevaplar

  • İstanbul Büyükşehir Belediyesi Temsilcisi24 Temmuz 2014

    İstanbul Büyükşehir Belediyesi adına açılan sikayetvar.com sitesi üyeliğimizde İETT panelimiz 21.07.2014 tarihi itibariyle aktif olarak kullanılmaya başlanmıştır. Anlık müdahale edilmesi gereken başvuruların kaydı bu tarihten itibaren alınmaktadır. Ayrıca acil olarak müdahale edilmesi gereken başvurularınız için ALO 153 BEYAZMASA ÇAĞRI MERKEZİ hattımıza da müracaat edebilirsiniz. İlginiz için teşekkür eder iyi günler dileriz. İstanbul Büyükşehir Belediyesi Halkla İlişkiler Müdürlüğü Beyazmasa

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön