13 Eylül 2013 #2010086

İETT Şoförünüz Güzergaha Uymuyor Otobüsü Taksi Sanıyor!

Sn.Yetkililer ben 12.09.2013 tarihli 146 Boğazköy- Bakırköy hattına saat 22:30-22:35 arası Sefaköy 5 Yol durağından binen bir yolcu olarak şoförünüz hakkında şikayetimi dile getirmek istiyorum.


Otobüsün taksi gibi kullanılması, yolculara karşı ilgisiz ve sözlü olarak uygun biçimde konuşulmaması kaba tavırlarıyla ve 146 Hattının araç güzergahına uymayıp Avcılar yan yol İETT kampı Hacı Şerif, Şükrübey, Londra Asfaltı ve İ.Ü. Avcılar Kampüsü duraklarından geçmeyerek otobüs içindeki insanların mağdur olmasını sağlamıştır. Maddi manevi insanları sıkıntıya soktuğundan dolayı, bu yapılanla ilk kez karşılaşmadığımdan bu şikayeti ediyorum. Saygılarımı sunarak gereğinin yapılmasını arz ediyorum.

Semih 99 Okunma

Cevaplar

  • İstanbul Büyükşehir Belediyesi Temsilcisi24 Temmuz 2014

    İstanbul Büyükşehir Belediyesi adına açılan sikayetvar.com sitesi üyeliğimizde İETT panelimiz 21.07.2014 tarihi itibariyle aktif olarak kullanılmaya başlanmıştır. Anlık müdahale edilmesi gereken başvuruların kaydı bu tarihten itibaren alınmaktadır. Ayrıca acil olarak müdahale edilmesi gereken başvurularınız için ALO 153 BEYAZMASA ÇAĞRI MERKEZİ hattımıza da müracaat edebilirsiniz. İlginiz için teşekkür eder iyi günler dileriz. İstanbul Büyükşehir Belediyesi Halkla İlişkiler Müdürlüğü Beyazmasa

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön