30 Ocak 2014

İETT Şoförü Son Durağa Kadar Cep Telefonu İle Konuştu!

Sayın yetkililer; resimde de görüldüğü gibi bu şoför C-1540 kodlu 14 Kadıköy - Yenidoğan İETT hattı üzerinde Kadıköy istikametine doğru giderken, saat 09:50 sıralarında Dudullu Ümraniye'de eline aldığı telefon ile Altunizade'ye kadar mesajlaştı. Daha sonrada telefon görüşmesi yaparak araç sürmeye devam etti.

Son durak Zeynep Kamil Hastanesinde indim ve şoför hala görüşmeye devam ediyordu. Para verip bindiğimiz İETT otobüslerinde bizleri güvenle taşıması gereken bir şoförün yerinde, aksine bizleri tehlikeye götüren şoförler istemiyoruz.

Dolmuşların ne kadar tehlikeli olduğu herkes tarafından bilinir, aynı şeylerin otobüslerde olmasını istemiyoruz. İlgililerin gereğini yapmasını rica ediyorum!

İbrahim 222 Okunma

Cevaplar

  • İstanbul Büyükşehir Belediyesi Temsilcisi24 Temmuz 2014

    İstanbul Büyükşehir Belediyesi adına açılan sikayetvar.com sitesi üyeliğimizde İETT panelimiz 21.07.2014 tarihi itibariyle aktif olarak kullanılmaya başlanmıştır. Anlık müdahale edilmesi gereken başvuruların kaydı bu tarihten itibaren alınmaktadır. Ayrıca acil olarak müdahale edilmesi gereken başvurularınız için ALO 153 BEYAZMASA ÇAĞRI MERKEZİ hattımıza da müracaat edebilirsiniz. İlginiz için teşekkür eder iyi günler dileriz. İstanbul Büyükşehir Belediyesi Halkla İlişkiler Müdürlüğü Beyazmasa

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön