05 Şubat 2014

İETT Şoförü Beni Yanılttı Hiçbir Yetkili İlgilenmiyor!

Sabiha Gökçen'den 18 Ocakta saat 20.00 civarında E9 aracına bindim. Kartım yoktu bilet alın denildi ve 7 lira ödeyip bilet aldım. Araca bindim şoför bileti bana verin deyip cebine koydu. Yerime geçtim daha sonra benden sonra binen iki yolcuya da aynı şeyi yaptı. Şoförün yanına gidip biletimi istedim ancak bilet tek binişlik alıp atacaksın deyip araçtan indi.


Daha sonra biletin 2 binişlik olduğunu öğrendim. Şoför beni yanıltmıştır! 19.01.2014'de durumu belirten mail attım İETT'ye. 22 Ocakta 'tahkikat süreci başlatılmıştır' diye cevap aldım. Ancak 2 haftadır hala süreç bitmemiş! Şoför hakkında şikayetçiyim ve paramın iadesini istiyorum! Bu mantıkta olan şoför bir çok insanı mağdur etmiştir!

Ergen 137 Okunma

Cevaplar

  • İstanbul Büyükşehir Belediyesi Temsilcisi24 Temmuz 2014

    İstanbul Büyükşehir Belediyesi adına açılan sikayetvar.com sitesi üyeliğimizde İETT panelimiz 21.07.2014 tarihi itibariyle aktif olarak kullanılmaya başlanmıştır. Anlık müdahale edilmesi gereken başvuruların kaydı bu tarihten itibaren alınmaktadır. Ayrıca acil olarak müdahale edilmesi gereken başvurularınız için ALO 153 BEYAZMASA ÇAĞRI MERKEZİ hattımıza da müracaat edebilirsiniz. İlginiz için teşekkür eder iyi günler dileriz. İstanbul Büyükşehir Belediyesi Halkla İlişkiler Müdürlüğü Beyazmasa

  • Ergen08 Şubat 2014

    hala ilgilenilmiyor!

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön