14 Eylül 2013 #2011124

İETT Servis Saatlerine Uymama!

251 nolu Pendik- Şişli seferini yapan sabah araçları kesinlikle çalışmamaktadır. Üç-dört seferi birleştirip tek araçla yapmaktadırlar. İşe giden insanlar mağdur olmaktadırlar. İETT ve Pendik Hareket amirliği şikayetlere kesinlikle kulaklarını tıkamışlardır. Çift katlı olan bu otobüsler hurda sınıfına girmekte, yolcuların hayati tehlikeleri bulunmaktadır.


Derdimize hiçbir yetkili kulak vermemektedir. Bir gün durakta büyük bir olay çıkarsa sorumlusu sorumsuz İETT yetkilileri olacaktır.

Osman 193 Okunma

Cevaplar

  • İstanbul Büyükşehir Belediyesi Temsilcisi23 Ekim 2013

    Kurumumuza yapmış olduğunuz 251 hattının sefer gecikmesine ilişkin başvurunuz incelenmiştir. Otobüslerimiz gerek sefer halinde iken denetim personelimiz tarafından ve gerekse Filo Komuta Merkezinde görevli hareket amirlerimiz tarafından sürekli online denetlenmektedir.Yaşanan trafik yoğunluğu, başka araçların veya kurumumuza ait araçların karıştığı yol tıkanmasına yol açan maddi hasarlı kaza ve arıza gibi kurumumuz inisiyatifinden kaynaklanmayan durumlardan dolayı seferlerimizde aksaklıklar meydana gelmektedir.Bilgilerinize rica ederiz.

  • Osman18 Eylül 2013

    İETT yetkilileri insanları yok saymaya devam ediyorlar. Hiçbir açıklama veya geri dönüş olmadı.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön