14 Eylül 2013 #2012301

İETT Seferleri Yetersiz!

Zeytinburnu 93T, 93 ve 93C İETT otobüslerine Göğüs Hastanesi durağından yolcular binemiyor. Otobüsler çok dolu geliyor bazen bir iki kişi orta kapı ve arka kapıdan biniyor, bazen otobüsler durakta durmuyor.


Sefer sayıları çok az. 93T'yi akşamları Şişhane durağında 30-35 dakika beklediğim oluyor. Bu hafta okullar açılıyor ve bu 3 otobüse hiç binemeyeceğimi düşünüyorum. Lütfen sefer sayılarını arttırın.

Murat 460 Okunma

Cevaplar

  • İstanbul Büyükşehir Belediyesi Temsilcisi23 Ekim 2013

    Kurumumuza yapmış olduğunuz 93T,93 ve 93C hattına sefer eklenmesi ile ilgili başvurunuz incelenmiştir. Hem işletme amirliklerimizden hem yolcularımızdan gelen talepler ve öneriler ile saha ve etüt çalışmalarımız doğrultusunda sefer sayısı, hareket saati, güzergah değişikliği ile ilgili konularda gerekli müdahaleler gerçekleştirilmektedir. Sürekli artan yolcu talebini karşılamak ve araçların yenilenmesi amacı ile yeni otobüs alımları ve şoför alımları için çalışmalar yapılmaktadır. Yeni alımlar ile birlikte işletme bölgemiz ile ilgili talep öncelikli olarak değerlendirmeye alınacaktır. Bilgilerinize rica ederiz.

  • Murat18 Eylül 2013

    Bu gün okulların açılmasının 3 günü ve bu 3 gündür bu otobüslere binemiyorum. Mecburen minibüs ile topkapıya kadar gidiyorum ama minibüslerde artık dolu geliyor, durmadan geçenler oluyor.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön