25 Nisan 2013 #1762505

İETT Seferler Saatinde Gelmiyor!

146 M hattında sürekli sıkıntılar yaşanıyor geç geliyor az otobüs var yeterli değil otobüs sayısı ve Mecidiyeköy'den neden 22:40 ta bitiyor otobüsler saatin uzatılmasını istiyoruz ve sabahları 5:45 te olsa ilk otobüs 146 b saatleri çok düzenli ayrıca otobüs saatleri arası çok uzun ve exspress sefer neden biraz daha erken başlamıyor saat 6:00 da olsa exspress sefer daha rahat olur çünkü insanlar o saatlerde ise gidiyorlar biran önce çözüm bulunmasını umuyorum. Umutsuz olmakla beraber çünkü insanlar şikayet etmekten ve çözümsüzlükten bıkmışlar artık.

Nurten 41 Okunma

Cevaplar

  • Nurten27 Temmuz 2013

    146 m hattında hala iyileştirme yok malesef otobüs saatleri arasında 40 dakika var ve hala mecidiyeköyden son otobüs 22:40 ta ben 23:00 te çıkıyorum.biran önce iyileştirme olmasını umuyoruz

  • İstanbul Büyükşehir Belediyesi Temsilcisi13 Mayıs 2013

    Söz konusu Bölgemiz ve hatlarımız için gerekli denetim ve incelemeler yapılmakta olup, Kurumumuzda ihalesi tamamlanan yeni araç alımları ile birlikte ihtiyaç duyulan bölgelere hat ve sefer takviyesi yapılacaktır. Toplu ulaşımla ilgili olarak gerek vatandaşlarımız tarafından gerekse yerel yönetim birimlerince yapılan başvurular, etüt edilerek taşımacılık faaliyetlerimizde yeni ya da ilave düzenlemeler yapılması ve yolcularımızın ulaşımlarını her bölgeye daha rahat sağlamaları yönünde çalışmalarımız devam etmektedir. Bilgilerinize rica ederiz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön