21 Şubat 2013 #1646325

İETT Sefer Sayısı Az!

37m Yıldıztyabya Mecidiyeköy hattı için aylardır imzalar topluyor dilekçeler yolluyoruz İBB'ye iett fakat hiç kimsenin umrunda değil canlı mezara giriyor olmamız. Her sabah 15 dakika ara ile bomboş Taksim Yıldıztabya hattı çalışıyor bizim otobüsümüz hareket durağından 4 durak sonra kapı açamaz hale geliyor. Bu umursamazlık artık fazla can sıkıyor her gün biri bayılıp kavga ediyor açııl sabah saatlerine ek seferler gerekiyor yarım saat ara ile kalkış mı olur?

Emine 104 Okunma

Cevaplar

  • İstanbul Büyükşehir Belediyesi Temsilcisi07 Mayıs 2013

    Sürekli artan yolcu talebini karşılamak amaçlı yeni otobüs alımları ve şoför alımları için çalışmalar yapılmaktadır. Yeni alımlar ile birlikte 37M hattı ile ilgili talep öncelikli olarak değerlendirmeye alınacaktır. Bilgilerinize rica ederiz.

  • Emine26 Şubat 2013

    26şubat sabah 07:30 seferi ile yıldıztabyadan kalkan 37M otobüsü pazariçi durağına geldiğinde orta ve arka kısmında yer olmasına rağmen durakta durmamıştır ve el sallayarak gitmiştir.Sefer saatleri 30dakika ara ile yapılan 37M hizmeti yüzünden işime oldukça geç kaldım ve yine 10 kişi madur olduk.sefer saatleri 37t için 15 20 dakika ara ile hizmet veriken 37m için yarım saat 40dakika aralıklı olması ve bölgenin en yoğun 37m kullanıyor olması hiç bir yetkilinin umrunda olmuyor ve hemen hemen hergün madur oluyoruz.6 aydır devamlı sıkıntı yaşadığımız sefer saatleri ve kapasite dışında yolcu taşıma olayına artık bir çözüm bekliyoruz.daha öncede yazdığım şikayetlere hiç geri dönüş olmadı.Neden?

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön