19 Şubat 2013

İETT Sefer Sayısı Az!

Ben Bağcılar ' da oturuyorum. Her insan gibi sabah işime gidiyorum. 97 M mecidiye köy otobüsüne biniyorum. Duraklar dolu oluyor ve tam bir izdiham oluyor. Haddinden fazla insan alıyorlar. Herkes eziliyor. İnsanların sabah rahat rahat işe gitmesi için sizden ricam sabahları otobüs seferlerinin saat aralığını kısaltmanız.İnsanların hayatları tehlike de kapılar açık gitmek zorunda bile kalınıyor.

Otobüsler de nefes alınmıyor. Ayrıca ben şanslıyım otobüs kalkış yeri ne yakın oturuyorum onun için ayakta bile olsa binme şansım oluyor ama sonraki duraklarda insanlar diğer otobüslere bile binemiyorlar herkes otobüslerin önüne atlıyor. Lütfen halk adına sesleniyorum. Bu durumu çözün.

Safiye 37 Okunma

Cevaplar

  • İstanbul Büyükşehir Belediyesi Temsilcisi07 Mayıs 2013

    Talebiniz dikkate alınmış olup, bahsettiğiniz yerde gerekli kontrol yapılacaktır. Tüm servislerimiz yolcu sirkülâsyonu, personel ve araç sayısı dikkate alınarak planlanmakta olup, otobüs filomuzun kapasitesi ölçüsünde ve yolcu yoğunluğunu göz önünde bulundurarak en iyi hizmet vermeye çalışılmaktadır. Kurumumuzda ihalesi tamamlanan yeni araç alımları ile birlikte ihtiyaç duyulan bölgelere hat ve sefer takviyesi yapılacaktır. Bilgilerinize rica ederiz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön