15 Nisan 2013

İETT Saat Aralıkları!

8 - 9 senedir 15c ve 15 k otobüslerinde ulaşım sağlamaktayım. yalnız bu son bir kaç aydır otobüsün hareket saatleri çok az , yolcu sayısı çok aşırı olmasına rağmen az otobüs var. otobüs kuyruğu caddeye kadar gitmekte. çoğumuz binemiyoruz o kadar sıkışık ki metrobüsle yarışabilir. yanımızda bulunan 15 b neredeyse 2 dk da bir hareket sağlıyor. iş giriş ve çıkış saatlerine daha sık otobüs istiyoruz.

2. olarakta yeni otobüslerin pencereleri inanın çok kötü yukardan açması çok zor ve hiç etkisi yok yana doğru açılan camlardan istiyoruz.

Dc 169 Okunma

Cevaplar

  • İstanbul Büyükşehir Belediyesi Temsilcisi13 Mayıs 2013

    Hem işletme amirliklerimizden hem yolcularımızdan gelen talepler ve öneriler ile saha ve etüt çalışmalarımız doğrultusunda sefer sayısı, hareket saati, güzergah değişikliği ile ilgili konularda gerekli müdahaleler gerçekleştirilmektedir. Sürekli artan yolcu talebini karşılamak ve araçların yenilenmesi amacı ile yeni otobüs alımları ve şoför alımları için çalışmalar yapılmaktadır. Yeni alımlar ile birlikte işletme bölgemiz ile ilgili talep öncelikli olarak değerlendirmeye alınacaktır. Bilgilerinize rica ederiz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön