11 Nisan 2013 #1737565

İETT Otobüslerinin Yetersizliği!

19F Kadıköy Fındıklı Mah. otobüslerinin sabah 6, 30 ile 9, 30 arası yetersiz geldiğini ve çoğu sefer dolu iken almadan geçtiğini ve bundan dolayı çocuklarımızın okula yetişemediğini biz büyüklerin iş yerlerine yetişemediğimizi ve bu durumun uzun zamandır devam ettiğini bütün şikayetlerimize rağmen devam ettiğini .


Bu durumun düzeltilmediği takdirde bu sıkıntıların artacağı kanaatindeyim . Siz yetkililerin çocukları özel servislerle okula gittiğinden dolayı bu sıkıntılar sizleri ilgendirmiyor tabi. Bu durum en kısa zamanda çözülmesini temenni ederim. Aksi takdirde yaşanan bu rezilliği kameraya alıp medyaya ulaştıracağım. Ayrıca Cumhurbaşkanına kadar ileteceğim.

Hasan 54 Okunma

Cevaplar

  • İstanbul Büyükşehir Belediyesi Temsilcisi13 Mayıs 2013

    19F/KADIKÖY-FINDIKLI MAHALLESİ-YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ hattımızda 23 araç ile gün boyu toplam 159 sefer yapılmaktadır. Sabah ve akşam yolcu talebinin yoğunlaştığı saatlerde hattımızda 5dk sefer aralıkları ile toplu ulaşım hizmeti verilmektedir. Kurumumuzda ihalesi tamamlanan yeni araç ve şoför alımları ile birlikte ihtiyaç duyulan bölgelere hat ve sefer takviyesi yapılacaktır. Bilgilerinize rica ederiz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön