04 Şubat 2014 #2275799

İETT Otobüslerde Aktarma Ve Akbil Makineleri!

Bugün Zeynep Kamil İETT durağından 15F otobüsüne binip 10 dk sonra Kadıköy merkezde inip oradan da hemen 14B otobüsüne bindim. Normalde bir otobüsten inip 1 saat içinde başka bir otobüse binildiğinde akbillerin aktarma yapması gerekiyor, ben 10 dk sonra başka bir otobüse bindiğim halde neden aktarma yapmadığını merak ediyorum ve ara ara başıma geliyor ve çevremden de bu şikayetleri çok duyuyorum.


İETT'den ricam bu akbil makinalarına bir standart getirmesi ve aktarmaların sorunsuz yapılması zaten İstanbul'da ulaşım çok pahalı her otobüse bindiğimizde 2 tl'nin gitmesi bütçemize zarar, bu hataların düzeltilmesini talep ediyorum.

Sibel 182 Okunma

Cevaplar

  • İstanbul Büyükşehir Belediyesi Temsilcisi24 Temmuz 2014

    İstanbul Büyükşehir Belediyesi adına açılan sikayetvar.com sitesi üyeliğimizde İETT panelimiz 21.07.2014 tarihi itibariyle aktif olarak kullanılmaya başlanmıştır. Anlık müdahale edilmesi gereken başvuruların kaydı bu tarihten itibaren alınmaktadır. Ayrıca acil olarak müdahale edilmesi gereken başvurularınız için ALO 153 BEYAZMASA ÇAĞRI MERKEZİ hattımıza da müracaat edebilirsiniz. İlginiz için teşekkür eder iyi günler dileriz. İstanbul Büyükşehir Belediyesi Halkla İlişkiler Müdürlüğü Beyazmasa

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön