05 Nisan 2013 #1726476

İETT Otobüsler Havasız!

Gün içerisinde bir çok İett otobüsü ile seyahat ediyorum. bir çok sürücü havalandırmayı ya kullanmayı bilmiyor ya da bilerek açmıyorlar. Yeni otobüslerin açılacak camları olmadığı için yolcu olarak havasızlıktan pis havadan ölelim mi? Bundan sonra havasız otobüslerin numaralarını alarak her yere şikayet edeceğim. Son bindiğim "92 numaralı a1515 kodlu" belediye otobüsü şoförüne neden havalandırmayı açmadığını sordum. İlk başta açık dedi sonra sol taraftan düğmeye basıp açtı.


Ondan sonra da, "aşağı taraftan ayağıma üflüyor rahatsız oluyorum" diyerek açmadığını itiraf etti. Kimse sesini çıkarmıyor. Bu cahil sürücüler yüzünden insanlar pis ve havasız şekilde yolculuk yapmak zorunda kalıyor.

Evren 65 Okunma

Cevaplar

  • İstanbul Büyükşehir Belediyesi Temsilcisi13 Mayıs 2013

    Sayın yolcumuz,her mevsim değişikliği döneminde sürücülere ısıtıcı yada klimalarını açmaları yönünde devamlı surette ikaz edilip yazılı olarak talimat verilmektedir.Buna rağmen klimalarını açmayan araçların kod numaralarını yada plakalarını bize iletmeniz halinde gerekli uyarı ve cezai işlemleri yapacağımızıiAyrıca A-1515 kodlu İOAŞ aracına bölgeden sorumlu ilçe hat amirimize bilgi verilmiş olup araca gerekli uyarıyı yapacaktır.Yaşamış olduğunuz mağduriyet için İett olarak özür dileyerek,bilgilerinize sunarız.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön