01 Nisan 2013 #1717418

İETT Otobüsler Çok Geç Geliyor!

Kadıköy resethane Küçüksu hattı çalışan c 1602 plakalı araç ilk otobüs olmasına rağmen 31 03 2013 tarihinde pazar günü normal saati 06 15 kalması gerekirken aracın kalkış saati 06 32 olup şoförün işinize gelmiyorsa taksiye binip gidin demesi büyük bir kabalıktır bunun hemen firmaya artık cezamı kesilir ikaz mı edilir derhal düzeltilmesi gerekir.


Bu Büyük Şehir Belediyesi adına büyük bir yapılan kötülüktür bu firmaların nasılsa biz paramızı belediyeden alıyoruz dercesine bu İstanbul halkına yapılan büyük bir kötülüktür, gereğinin yapılmasını sizlerden rica ederim ve bu geç gelmeleri yapan en çok mor otobüslerin iyi bir cezanın kesilmesi kesinlikle gerekir.

Murat 46 Okunma

Cevaplar

  • İstanbul Büyükşehir Belediyesi Temsilcisi22 Mayıs 2013

    Kurumumuz adına ilgili başvurunuz için teşekkür ederiz. İETT yönetim ve denetiminde çalıştırılmakta olan Özel Halk Otobüsleri (ÖHO) ve Otobüs.A.Ş (OAŞ.) taşımacıları çalışma yönergesi kapsamında hizmet vermeleri gerekmekte olup, bahsi geçen konu ile ilgili otonun taşımacısı sözlü olarak ikaz edilmiş, bu ve benzeri şikayetin tekrarı halinde ise hakkında takibat başlatılacağı taşımacıya beyan edilmiştir.Bilgilerinize rica ederiz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön